Foto's

Vrienden van TCH

Wij danken alle vrienden voor hun steun aan onze tennisclub

2Decide - Haalderen (ondersteunende partner) http://www.2decide.info

Accountants-en administratiekantoor Redu - Westervoort Montfoort Zevenaar (bordsponsor baan 1-2) http://www.administratiekantoorredu.nl

Alustaal B.V. - Huissen (bordsponsor baan 3) http://www.alustaal.nl

Angela's Catering - Bemmel (ondersteunende sponsor) http://www.angelascatering.nl

Eetwinkel Polly - Bemmel (bordsponsor baan 3) http://www.eetwinkelpolly.nl

Eltink Euronics - Bemmel (bordsponsor baan 1-2) http://www.euronicseltink.nl

Fortune Kennis in Koffie - regio Wageningen (ondersteunende sponsor) http://www.fortune.nl

Gerritsen Gasservice - Herveld (bordsponsor baan 1-2) http://www.gerritsen-gasservice.nl

Heijting Milieu Service - Huissen Oosterhout (ondersteunende sponsor) http://www.heijtingmilieuservice.nl

I-Pure Ingrid Laracker - Haalderen (bordsponsor baan 1-2) http://www.i-pure.nl

Jumbo Scheperkamp - Bemmel (bordsponsor baan 1-2) http://www.jumbosupermarkten.nl/Alle-Jumbo-Winkels/Winkels/?storeid=3998

K3 Delta - Nijmegen (baansponsor Open Toernooi) http://www.k3delta.nl

Linsen Las & Construtie - Bemmel (bordsponsor baan 1-2) http://www.linsen-lenc.nl

Obdam Finacieel Advies - Haalderen Bemmel (ondersteunende sponsor) http://www.obdamfa.nl

Pottenbakkerij Het Ambacht - Haalderen (ondersteunende sponsor)

Reijmers Schilderwerken - Bemmel (bordsponsor baan 3) http://www.reijmersschilderwerken.nl

Schaars Verzekeringen - Haalderen (ondersteunende sponsor http://www.schaarsverzekeringen.nl

Schouten Tuinmachines - Haalderen (bordsponsor baan 1+2) http://www.schouten-tuinmachines.nl

Skar Kinderopvang - Haalderen (ondersteunende sponsor) http://www.kinderopvangskar.nl

Snelders Sport - Elst (bordsponsor baan 3) http://www.snelderssport.nl

Sport Village - Bemmel (bordsponsor baan 1+2) http://www.sportvillage-bemmel.nl

Tegelzettersbedrijf Hendrie Hartjes - Haalderen (bordsponsor baan 1+2) http://www.hendriehartjes.nl

Wheels2Drive Tweewielers - Haalderen (ondersteunende sponsor) http://www.wheels2drive.nl

Wido Kranenverhuur - Nijmegen Ressen (bordsponsor baan 3) http://www.wido.nl

Wiecherink Bouwmaterialen - Gendt (bordsponsor baan 1+2) http://www.wiecherink-gendt.nl

Wijmoco Aluminium Geveltechniek - Huissen (bordsponsor baan 3) http://www.wijmoco.nl

WijnZinnig - Gendt (bordsponsor baan 1+2) http://www.wijnzinnig.eu

banen open

baanwel.jpg
Tennisweer
Haalderen
Meer tennisweer in Haalderen

Vrienden van TCH